O nas

O naszej firmie

Firma WMW Spółka Jawna założona została w 1998 roku przez dwóch braci Marka i Wojciecha Pestilenz oraz ich ojca Wojciecha Pestilenz.

Głównym profilem naszej działalności są prace hydrotechniczne, produkcja i dostawa betonu towarowego, stabilizacji, usługi transportowe, roboty ziemne, rozbiórki oraz kruszenie żelbetonów a także dostawa kruszyw i piasków o różnym uziarnieniu. Dysponujemy bardzo szerokim potencjałem transportowo-maszynowym oraz ogromnym, zdobywanym na przestrzeni lat doświadczeniem.

Obecnie dysponujemy dwoma węzłami betoniarskimi znajdującymi się na żwirowni w Sulicicach, gdzie odbywa się cała produkcja betonu towarowego. 

Dzięki szerokiej gamie naszych usług oraz szerokiemu zapleczu sprzętu potrzebnego do realizacji powierzonych nam zadań, firma WMW stała się jednym z wiodących na rynku północnym dostawców betonu.

 

W naszym parku maszynowym znajduje się między innymi 20 betonomieszarek,
6 pompo-gruszek o wysięgach od 24 do 28mb oraz 3 pompy do betonu o wysięgu  32,36 oraz 42mb. Dlatego tez jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie.

 

Dostawy tysięcy metrów sześciennych na inwestycję w Rozewiu (budowa falochronu -bulwaru zabezpieczającego klif morski), Oksywiu (budowa falochronu-bulwaru zabezpieczającego klif morski),  Westerplatte (modernizacja umocnienia brzegu)  czy Wicku (budowa wiatraków) świadczą o tym, że beton produkowany przez firmę WMW spełnia najwyższe standardy.